Vålerenga Håndball

Lagene våre

Lagene våre

Klikk på lagnavnet for å komme til lagsiden


Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 DAM Damer 3. divisjon
Man 20:00- 21:00 Jordalhallen
Tor 20:00- 21:30 Jordalhallen

Ann Merethe
Bredvold
(94141599)

Nina
Ottesen
(92480309)
2 DAM Damer 4. divisjon
Man 21:00- 22:30 Jordalhallen
Tir 18:30- 19:30 Jordalhallen

Merete
Ådlandsvik
(91596332)

Patrick Steen
Rowlands
(92427398)
3 DAM Damer 6. divisjon
Tor 21:00- 22:30 Jordalhallen

Kjersti
Vøllestad
(95908422)

Adrian
Salihu

Ann Merethe
Bredvold
(94141599)

Snorre
Grading

Victor Langseth
Leversen
4 G16 G01
Man 17:30- 19:00 Jordalhallen
Ons 17:00- 18:30 Jordalhallen

Heidi
Smee
(93257810)

Ann-Elizabeth
Steig
(90586305)

Vegard
Holm

Valter
Perisa
5 ALAG Herrer 2. divisjon
Tir 19:30- 21:00 Jordalhallen
Tor 18:30- 20:00 Jordalhallen

Hanne
Helmundsen
(97743505)

Sindre Risopatron
Knutsen
(99628307)

Håvard
Tønnesen
(99699851)
6 ALAG Herrer 3. divisjon
Ons 18:30- 20:00 Jordalhallen

Simen
Lereim
(90532072)
7 G15 G02
Fre 18:00- 19:30 Jordalhallen

Ivan
Galetic
(99151599)

Roger
Larsen
(99219795)

Brage Mikkelsen
Krav
(90831241)
8 J15 J02

Victoria Kielland
Einejord
(95700794 )
9 G14 G03
Tor 17:00- 18:30 Jordalhallen

Marthe
Nossen
(93010093)

Lovis
Tönnies

Adrian
Salihu
10 J14 J03
Fre 17:00- 18:00 Jordalhallen

Geir
Theodorsen
(47328858)
11 G13 G04
Man 17:30- 19:00 Fyrstikkalleen skole (F21)
Tir 18:00- 19:00 Etterstad videregående skole
Ons 16:00- 17:00 Jordalhallen

Torgeir
Sollid
(93081690)

Martin
Åm
(99726573)

Terje
Wold
(41505630)
12 J13 J04
Man 19:00- 20:30 Fyrstikkalleen skole (F21)
Ons 16:00- 17:30 Fyrstikkalleen skole (F21)
Tor 16:00- 17:00 Jordalhallen

Marianne
Massaiu
(48031840)

Morten
Næss
(95183771)

Marthe
Nossen
(93010093)
13 G12 G05/06
Man 16:00- 17:30 Jordalhallen
Fre 17:00- 18:30 Fyrstikkalleen skole (F21)

Gøril
Nordang
(91160157)

Kirsti
Bergh-Pedersen
(91365852)
14 J12 J05
Tir 17:00- 18:30 Jordalhallen
Ons 17:00- 18:30 Brynseng skole
Fre 16:00- 17:00 Jordalhallen

Tor André
Johansen
(90880224)

Sofie
Øiberg
(92410227)

Magne
Engen
(92421980)

Thomas
Engebretsen
(95738575)

Knut
Røse
(48306560)
15 J11 J06
Tir 16:00- 17:00 Brynseng skole
Tor 18:00- 19:30 Fyrstikkalleen skole (F21)

Ane Marte
Rasmussen
(95800802)

Merethe Vibhi
Tveita
(91644225)

Lena Marie
Brun
(99122717)
16 G10 G07/08
Ons 16:00- 17:00 Brynseng skole
Fre 16:00- 17:00 Fyrstikkalleen skole (F21)

Heidi
Einarsen
(93877015)

Unni
Berge
(94488543)
17 J10 J07
Man 18:00- 19:00 Etterstad videregående skole
Tir 16:00- 17:00 Jordalhallen
Tor 17:00- 18:00 Fyrstikkalleen skole (F21)

Thomas Røst
Stenerud
(95175545)

Ann-Kristin
Frisell
(91625599)

Kari Anne Solfjeld
Eid
(41423431)
18 G09 G08
Ons 18:00- 19:00 Etterstad videregående skole

Tine Lise
Antonsen

Heidi
Einarsen
(93877015)
19 J09 J08
Tir 17:00- 18:00 Brynseng skole
Tor 16:00- 17:00 Fyrstikkalleen skole (F21)

Fredrik
Giertsen
(93228534)

Espen
Kjendlie
(91133667 )
20 MINI G/J 2009/10
Man 17:00- 18:00 Etterstad videregående skole

Lasse
Kvalheim

Ida
Eldholm
(45238332)

Kristina Jullum
Hagen
(92454677)
21 MINI G/J 2010/11
Tir 17:00- 18:00 Etterstad videregående skole

Inger Kristine
Vasstveit

Hanne
Zachariassen
22 MINI Håndballskolen 2011/12
Ons 17:00- 18:00 Vålerenga skole

Kjersti
Vøllestad
(95908422)

Hanne
Zachariassen

Vålerenga Håndball, Postboks 6563 Etterstad, 0606 OSLO - epost: valerenga@ronhandball.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift