Vålerenga Håndball

Lagene våre

Lagene våre

Klikk på lagnavnet for å komme til lagsiden


Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ADM Målvaktstrening

Mie Vagnsgaard
Jørgensen

Mads
Møldrup
2 G18 G00/01
Tir 18:00- 19:30 Jordalhallen
Ons 20:00- 22:00 Jordalhallen
Fre 19:00- 20:00 Jordalhallen

Heidi
Smee
(93257810)

Adrian
Salihu
(46946879)

Lovis
Tönnies
(48308323)
3 DAM Damer 3. divisjon
Man 18:00- 19:30 Jordalhallen
Tor 20:15- 22:15 Jordalhallen

Nina
Ottesen
(92480309)

Ann Merethe
Bredvold
(94141599)

Marianne
Juuhl
(91312626)
4 DAM Damer 4. divisjon
Man 21:00- 22:30 Jordalhallen
Ons 18:30- 20:00 Jordalhallen

Merete
Ådlandsvik
(91596332)

Dan
Roman
(47486081)
5 DAM Damer 5. divisjon
Fre 17:30- 19:30 Jordalhallen

Frida Johansen
Wannebo
(90723557)

Dan
Roman
(47486081)
6 G16 G02
Tir 18:00- 19:30 Jordalhallen
Ons 17:00- 18:30 Jordalhallen
Tor 17:00- 18:30 Jordalhallen

Ivan
Galetic
(99151599)

Adrian
Salihu
(46946879)
7 HR Herrer 1. divisjon
Man 19:30- 21:00 Jordalhallen
Tir 19:30- 21:00 Jordalhallen
Fre 17:30- 19:00 Jordalhallen

Hanne
Helmundsen
(97743505)

Marianne
Juuhl
(91312626)

Kikki
_

Adrian
Salihu
(46946879)

Anita
Linder
8 HR Herrer 3. divisjon
Ons 20:00- 22:00 Jordalhallen

Heidi
Smee
(93257810)

Simen
Lereim
(90532072)
9 HR Herrer 4. divisjon
Ons 20:00- 22:00 Jordalhallen

Heidi
Smee
(93257810)

Lovis
Tönnies
(48308323)
10 G15 G03
Tor 18:30- 20:00 Jordalhallen

Gry
Søgstad
(90580571)

Adrian
Salihu
(46946879)
11 G14 G04
Tir 20:00- 21:30 Valle Hovin
Tor 18:30- 20:00 Jordalhallen

Torgeir
Sollid
(93081690)

Lovis
Tönnies
(48308323)
12 J14 J04
Tir 17:00- 18:00 Jordalhallen
Tor 18:30- 20:00 Fyrstikkalleen skole (F21)
Fre 18:00- 19:30 Valle Hovin

Marianne
Massaiu
(48031840)

Marthe
Nossen
(93010093)
13 G13 G05/06
Man 17:00- 18:00 Jordalhallen
Ons 16:00- 17:00 Jordalhallen
Fre 18:30- 19:30 Fyrstikkalleen skole (F21)

Gøril
Nordang
(91160157)

Anne
Jahr
(45885370)
14 J13 J05
Man 19:00- 20:00 Etterstad videregående skole
Tor 17:00- 18:30 Fyrstikkalleen skole (F21)
Fre 16:00- 17:30 Fyrstikkalleen skole (F21)

Sofie
Øiberg
(92410227)

Knut
Røse
(48306560)
15 J12 J06
Tir 16:00- 17:00 Jordalhallen
Tor 20:00- 21:30 Fyrstikkalleen skole (F21)

Ane Marte
Rasmussen
(95800802)
16 G11 G07
Tir 18:00- 19:00 Valle Hovin
Tor 16:00- 17:00 Jordalhallen

Siri
Flåm
(95846025)

Unni
Berge
(92030489)
17 J11 J07
Man 16:00- 17:00 Jordalhallen
Tor 16:00- 17:00 Fyrstikkalleen skole (F21)

Ann-Kristin
Frisell
(91625599)

Kari Anne Solfjeld
Eid
(41423431)
18 G10 G08
Tir 19:00- 20:00 Valle Hovin

Jannicke Bakke
Fredriksen
(90062352)

Tommie
Antonsen
(99231007)
19 J10 J08
Man 18:00- 19:00 Etterstad videregående skole
Fre 17:30- 18:30 Fyrstikkalleen skole (F21)

Diana
Archibald
(92551861)

Unn
Ilseng
(97181005)
20 G09 G09/10
Ons 18:00- 19:00 Etterstad videregående skole

Ida
Eldholm-Prestø
(45238332)

Marte
Brørby
(99014224)
21 J09 J09
Man 16:30- 18:00 Etterstad videregående skole

Ida
Eldholm-Prestø
(45238332)

Marte
Brørby
(99014224)
22 J08 J10
Man 16:00- 17:00 Etterstad videregående skole

Ida
Eldholm-Prestø
(45238332)

Marte
Brørby
(99014224)
23 MINI J/G 2010/11

Renate
Skibnes
(97967731)
24 MINI J/G 2011/12
Ons 18:00- 19:00 Vålerenga skole

Hanne
Zachariassen
(48007209)
25 MINI Håndballskolen
Ons 17:00- 18:00 Vålerenga skole

Hanne
Zachariassen
(48007209)
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift